• Ново
Yellowолта магла Рамка за печатење во сликарство

Yellowолта магла Рамка за печатење во сликарство

Оценка на клиентот:
DEN 14400.00

Износ
Залиха

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамена. Канадскиот уметник, Парвез Таџ користи водни бои, фотографии, софтвер и мастила за ул. Неговите уметнички дела го поврзуваат вонредниот луксузен уметнички свет со модерниот, моден свесен за домашен декоратор со испорака на висококвалитетни уметнички дела што се достапни и колк . ГИКЕЛ со врвен квалитет на архивска хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на распрскувач. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Потписот на уметникот од предната страна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.