• Ново
Sumn Industries брод во шишиња со галеби со шалка лента за наутичка фраза Графичка уметност Необратна уметност печатена wallидна уметност, Дизајн од Ракел Мекиел

Sumn Industries брод во шишиња со галеби со шалка лента за наутичка фраза Графичка уметност Необратна уметност печатена wallидна

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : птица; Животно; Штрк; Водни птици; Слободни активности; Галеб; Херон; Ardeidae ;. Дизајн од Ракел Мекиел.

Карактеристики

Производи во категоријата

Монохроматски земјоделски земјиште од факултет „Ступел индустрии“, Лонгхорн, добиток од крава, врамена wallидна уметност, 11,

DEN 1.67

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.