• Ново
Пакетот за заштитни менувачи на ролери Дерби Момци

Пакетот за заштитни менувачи на ролери Дерби Момци

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Заштитете го вашето дете од повреда со целосен заштитен три-пакет : чувари на зглобовите, влошки на лактот и влошки на коленото. Лесен и силен дизајн е тестирано влијанието на уметничко лизгање и други активности за кои е потребна заштита од паѓање. Овие влошки и заштитната опрема ќе одговараат на повеќето деца на возраст од 5-10 или 50 bs на 110 bs. Ролер Дерби е „Компанија за скејт на Америка“ од 1936 година. ПРОТИВНИК ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА БЕЗБЕДНИЦИ ЗА ПАТНИЦИ : Заштитен сет за три-пакети вклучува 1 чувари на зглобовите, 1 пар влошки на коленото и 1 пар на лактот на лактот. Големината одговара на повеќето деца на возраст од 5-10 или 50 bs до 110 bs. Систем за задржување на максимално-шок со штитови отпорни на удар. Пена со двојна густина w/форма што одговара на подлогата на EVA и ладна постава за мрежи; Прилагодливи ленти за кука и јамка. Користете за уметничко лизгање, скејтбординг, скутери за возење, велосипедизам и други активности каде се препорачува заштитна опрема.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гомели Женски Фитнес Обични Патики Во Еднобојна Боја Дневни Рамни Рамни Отпорни На Абење Отпорни На Лизгање Кружен Прст

DEN 319.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Атлетски Чевли,Патики, Тренери, Мода, Секојдневен, Спортски

Плус големина мајчинство фустан женски V-врат за прашка без ракави фустан од џеб печатење летни фустани на плажа на дозвола

DEN 2.67

Zkccnuk плус големина породилен фустан женски Vврат за прашка, без ракави, фустани за печатење, летни плажа �

Хавајски кошула палми на палми на морските бранови на кратки ракави летни плажа летни плажа, случајно копче надолу алоха кошула

DEN 319.84

Висококвалитетна ткаенина Копчето надолу со кошули Краток ракав изработен од лесна и мека полиестерск

Мотокрос шлем, на отворено возрасно лице со полно лице MTB шлемот постави мотоцикл кацига за спуст надвор од патниот велосипед

DEN 3.33

Што чекаш? Облечете ја шлемот и земете авантура со нас Различни имагинативни комбинации на бои, живопис�

Облека за девојчиња за бебиња за деца, поставени летни кратки ракави цртани филмови, отпечатоци од шорцеви облеки поставени

DEN 255.84

Повод : Секоја прилика Пол : Девојки Тип на шема : Цртан филм Тип на ракав : краток ракав Ако имате какви би

Женски фустан со рибари секси долна облека за жени со заложница бесплатна големина каросерија секси мека ноќевачка облека за

DEN 350.24

секси долна облека Секси долна облека за жени секси долна облека за жени непослушен секси долна облека �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.