• Ново
Подобри домови и градини крајна ламба за подот со решетки за списанија, светло -кафеава завршница

Подобри домови и градини крајна ламба за подот со решетки за списанија, светло -кафеава завршница

Оценка на клиентот:
DEN 1039.84

Износ
Залиха

Потната табела за подови домови и градини со решетката за списанија, светло -кафеава завршница ќе донесе вредност и мулти функционалност во вашата дневна соба, спална соба или канцеларија. Оваа крајна табела и подната ламба комбо се одликува со светло -кафеава ламба за замав со сенка на ламбата во стилот на bellвонче за да ја оптимизираат видливоста и дистрибуцијата на светлината. Табелата нуди вкупно три нивоа на полица за полица со старост излажано дрво за да ги поставите пијалоците или да го прикажете омилениот декор подолу до вашите списанија. Ова вкрстено функционално парче работи совршено како мало решение за заштеда на простор, што е сигурно да одговара на вашиот стил на декор во вашата дневна соба како крајна маса или во вашата спална соба како ноќна ноќ. Одете напред и додадете вкусен допир на вашиот стил на декор! Потната табела за подови домови и градини со решетката за списанија, светло -кафеава завршница ќе донесе вредност и мулти функционалност во вашата дневна соба, спална соба или канцеларија. Оваа крајна табела и подната ламба комбо се одликува со светло -кафеава ламба за замав со сенка на ламбата во стилот на bellвонче за да ја оптимизираат видливоста и дистрибуцијата на светлината. Табелата нуди вкупно три нивоа на полица за полица со старост излажано дрво за да ги поставите пијалоците или да го прикажете омилениот декор подолу до вашите списанија. Ова вкрстено функционално парче работи совршено како мало решение за заштеда на простор, што е сигурно да одговара на вашиот стил на декор во вашата дневна соба како крајна маса или во вашата спална соба како ноќна ноќ. Одете напред и додадете вкусен допир на вашиот стил на декор!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.