• Ново
Прстен на класата за родени од родени од дами

Прстен на класата за родени од родени од дами

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Прегрнете ја традицијата со овој стилски класен прстен! Круг, центарот на камен може да биде родна камен, училишна боја или омилена нијанса. Левата страна на прстенот вклучува графика на матурска капа и валана диплома, додека десната страна прикажува графичка отворена диплома. Додадете име на училиште, дипломирање Година и спорт или активност на овој дизајн со позлатена злато од розово злато за да создадете изглед кој е сè своја. Додадете посебна порака по внатрешната група за да создадете училишен чувар за богатство. Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. Бендот се стеснува на 2,8 мм во грбот. Врвни мерки 11,5мм x 10,8мм. Тркалезна матична камења мери 5мм. Модерен дизајн. Позлатено од розово злато.

Карактеристики

Производи во категоријата

Враќање на Училиште Гилигилисо Клиренс Силиконски Леб Четка За Печење Скара ПЕЧЕЊЕ Самостојни Кујнски Алатки За Готвење Подароци

DEN 91.04

Четка За Печење Силиконски Леб СКАРА ЗА ПЕЧЕЊЕ САМ Кујна Алатки За Готвењекарактеристики : Материјал : С

Wazshop Дами Клин Сандали Дебела Единствена Платформа Сандала Глуждот Лента Марија Џејн Лесни Брава Гладијатор Чевли Жени Затворени

DEN 271.84

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Клинови Сандали, Сандали Со Затворени Прсти, Летни Сандал�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.