• Ново
ДизајнАрт „Југозападен апстрактен беж коњ“ модерно печатење на фармер на природно бор дрво

ДизајнАрт „Југозападен апстрактен беж коњ“ модерно печатење на фармер на природно бор дрво

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Оваа оригинална традиционална уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСТО преку боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашите уметнички дела . Ликовната уметност на дивиот свет е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Традиционален тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Дивиот свет. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Беж 100% рачно изработено во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уникатен Разбој Бушвик Брајтон Килим Зелена Сина 6 '1 Кружна Граница Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

DEN 1.67

Од Колекцијата Брајтон, овој уникатен килим означува дека стариот го исполнува новиот тренд! За секој с�

Ступел Индустрии Контрола Навивач Игра Контролор Графити Уличен Стил Графичка Уметност Бела Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност,

DEN 1119.84

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцела

Мерач На Годишно Ниво Перење И Комунални Мијалник Комбо Во собата Со Болден Кујна Тапа И Сапун Диспензерот, Нерѓосувачки Челик

DEN 3199.84

Направете смела изјава во вашата кујна со препознатливо модерен мијалник Од Серијата КРАУС Пакс, со агл

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.