• Ново
Трговска марка ликовна уметност Giraffe No. 3 Canvas Art by Dawgart

Трговска марка ликовна уметност Giraffe No. 3 Canvas Art by Dawgart

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Подготвени да се претставиме со презентација на безжично во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има шарен портрет на жирафа. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уникатен Разбој Корнукопија Есенски Килим Кафеава 2' 0 3' 1 Правоаголник Геометриски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 1552.00

Со рустикални црвени, кафеави и други земјени тонови, нашата Есенска Колекција веднаш им носи на ум мисл

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.