• Ново
Бутик со црвено срце го менува предивото

Бутик со црвено срце го менува предивото

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Бутикот на палта и Кларк-црвено срце се менуваат предиво. Со шест предива во едно ова привлечно текстурирано предиво има изобилство на двор за да се направи шамија со една топка. Многу нијанси и идеални за додатоци, како и облека. Категорија на тежина : 5 87% акрилик/12% волна/1% други влакна 3.5oz/100g 187yd/171m. Мерач : 15 -ти x 20r = 4in/10cm на големината US10/6mm игли за плетење.14 SC x 16 R = 4in/10cm на големината K10.5/6,5 mm кука за капчиња. Dyelotted : Ние се обидуваме, но не сме секогаш способни да одговараат на бојата. Грижа : Машината за миење ладно суво рамен Не белило, не се исуши чисто само со P растворувач. Увезени. Бутикот на црвено срце го менува предивото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.