• Ново
Безжично филтрирање на светлина мини слепи - 48. внатре w внатре, бело, повеќекратни големини

Безжично филтрирање на светлина мини слепи - 48. внатре w внатре, бело, повеќекратни големини

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Нашиот 1 инчен мини слеп обезбедува филтрирање на светлина и приватност. Нашите ролетни се безжични систем, дизајнирајќи ги елиминира неуредните жици и обезбедува побезбедна околина за домови со мали деца и миленичиња и нудат безбедни решенија за секоја просторија. Едноставно подигнете ја или долната дното на шината за да ја подигнете или намалите слепите. Контролирајте колку сончева светлина се влева во вашата соба со помош на раката за да ги навалите лековите за да оставите колку или малку светло во која било просторија колку што сакате. Инсталацијата е многу лесна, треба само неколку минути за да се заврши. Големини : безжични винил мини ролетни - 48,75 "W x 64" L. Функција : безжичен систем. Чувајте ги децата да се запалат : 1½ внатре). Препорачани соби : Дневна соба, спална соба, бања, канцеларија, кујна, трпезарија, расадник, конференциска сала. Вклучени се : Вклучени се сите хардвер и инструкции за инсталација. Други упатства : ролетни можат да се скратат, ве молиме преземете упатства на оваа веб -страница : https : // /s/q3oqrj7kgxy35rs/shorten%20 The%20blinds.pdf?dl=0.

Карактеристики

Производи во категоријата

Природни 0.5 кт Круг Намалување Дијамант Менс Кластер Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10к Роза, Бело Или Жолто Злато JK

DEN 0.33

Природни 0.5 кт Круг Намалување Дијамант Менс Кластер Годишнината Ангажман Прстен Солидна 10к Роза, Бело �

Херкенрат, Злато Ингеборг Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Тропски Одраз Број 2

DEN 2263.52

Ингеборг Херкенрат претставува зачудувачко Златно Украсено Дрво 32х19 Врамено со Двоен Ѕиден Уметнички �

Санвиглор Женски Рамни Сандали Крст Крст Сандали Летни Флип Апостолки Датуми Лесни Модни Секојдневни Чевли Нелип Чевли За Одење

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Рамни сандали, апостолки, Летни сандали, Сандали На Плажа,

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.