• Ново
DesignArt 'Апстрактни форми во теракота и облици на слонова коска iii' модерен wallиден часовник

DesignArt 'Апстрактни форми во теракота и облици на слонова коска iii' модерен wallиден часовник

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој кафеав модерен и современ часовник wallиден часовник. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, оваа апстрактна форми во теракота и слонова коска во форма на III пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој апстрактен и фрактал преголем кружен часовник е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесено ултра сјајно обложување Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија . метал од 1мм алуминиумска оценка . 1-инчна рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот . Вклучени се држачи за монтирање и упатства се вклучени . Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Странтн женски ден на модна независност, печатени обични панталони со панталони со широки панталони за нозе, панталони за жени

DEN 367.84

Денот на женската модна независност, печатено случајно разгорени панталони со широки панталони за нозе

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.