• Ново
Продавница за отпорна на вода и торба за патувања, надвор од бела, мала

Продавница за отпорна на вода и торба за патувања, надвор од бела, мала

Оценка на клиентот:
DEN 175.84

Износ
Залиха

Продавницата и патувачката торба е совршена за складирање и транспорт на проекти за игли. Платното отпорно на вода ќе ги задржи вашите проекти чисти и без прашина. Торбата останува исправена и отворена додека е во употреба. Затворените рачки можат да се обезбедат со табулаторот Snap. Носете со рачки или прилагодлива лента за рамо. Работи и како торба за патувања преку ноќ, исто така. Обвинетиот со обложено платно отпорно на вода чува складирани предмети без прашина и влага, плус торбата останува исправена кога е отворена. Зајакната база е совршена за складирање на проекти и материјали за имотот. Бамбус рачките обезбедуваат структура, елеганција и комплименти природно платно ткаенина. Вклучува затворање на Snap, отстранлив и прилагодлив ремен на рамото и интегриран Д-прстен за обезбедување мали предмети. Торба : 17 "Висок x 15,5" Широк x 9.25 "Длабоко. Отворање : 14,75" x 8,5 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.