• Ново
Hearsенски хеланки на Terra & Sky Plus Plus Sime

Hearsенски хеланки на Terra & Sky Plus Plus Sime

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Овој моден пар на плус големина на одблесоци од Тера и Скај гарантира дека вашиот ден е кул, обичен и удобен колку што може. Овие хеланки доаѓаат во најразлични бои и забавни отпечатоци и обрасци, изработени од супер истегната ткаенина за без напорна удобност и стил. Само на. Материјал : 93% памук/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со широк еластичен лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Опапена нога. Женски плус големина на одблесоци од Тера и небото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Долна Облека, Секси Долна облека За Жени, Прашка Пижами Ноќна Облека Долна Облека Женска Долна Облека Облека За Спиење

DEN 0.67

Прашка Пижами Ноќна Облека Долна Облека Женска Долна Облека Облека За Спиење Леопард Ноќна Облека Мате�

Маици Со долги Ракави За Мажи Машка Трендовска Кошула Во Styleпски Стил Врвови Со Копчиња Со Долги Ракави Пуловер Со Јака Цврста

DEN 558.24

Должина на ракавот : долг ракав Ве молиме изберете ја вашата големина според нашата слика на табелата со

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.