• Ново
Колекција на ournoupурна колекција женски erseерси широка ширина плетена преклопна тркалезна пети се лизга на станови

Колекција на ournoupурна колекција женски erseерси широка ширина плетена преклопна тркалезна пети се лизга на станови

Оценка на клиентот:
DEN 335.84

Износ
Залиха

Колекцијата Jersey Flats By Journee се совршен основен чевел за секојдневно носење. Со јазичето на петицата и класичната тркалезна пети, овие станови се едноставни и стилски. Тие, исто така, се одликуваат со удобна пена од 4 мм TRU ™ ™ insole и широка ширина на ногата за целодневна поддршка, додека плетените ткаенини го нудат дишењето. Флексибилната единствена и мека ткаенина ги прави преклопувачки за лесно складирање. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Долг Ракав Врвот Дозвола Жените Мода Лабава Вратоврска Боја Печатени Копчиња Долги Ракави Дуксер Блузи Враќања Морнарица

DEN 2.67

Жените Мода Лабава Вратоврска Боја Печатени Копчиња Долги Ракави Дуксер Блузи ве Молиме проверете Ја Т�

Летни Мали Девојчиња Летен Костим За Капење Цветен Принт Со Долги Ракави Една Костими За Капење Плажа Еден Костим За Капење

DEN 1.33

Големина : 70 Препорачана возраст : 06 Месеци Биста : 44см / 17,32" Должина : 36см / 14,17" Големина : 80 Препорачана во�

Млкидк Блузи Без Ракави За Жени Обични Летни В Вратот Основни Резервоари Без Ракави Хенли Копче Надолу Обични Кошули, ТЕН XXL

DEN 271.84

53"материјал : овие женски тенкови хенли се направени од 60% ПОЛИЕСТЕР+35% вискоза+30% спандекс; добро изработ

Женски Јога Панталони Кратки Зделки Дозвола Жени Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Теретана Спорт Активни Панталони Со

DEN 271.84

Жените Се Водат Јога Хеланки Фитнес Трчање Фитнес Спортски Целосна Должина Активни Панталоникарактери

Детска Јакна Младинска Јакна Мали Момчиња Девојчиња Зимски Модни Отпечатоци Со Долги Ракави Врвови Со Качулка Јакна Со Меко

DEN 2.67

Повод : Секоја пригода Пол : Момчиња, Девојчиња Тип на ракав : Долг Ракав Ако имате било какви прашања, ве �

Детски Чевли Летни Детски Чевли За Мали Деца Момчиња Девојчиња Подни Патики Лесни Удобни Лакови Забележани Горен Дизајн Бебешки

DEN 335.84

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.