• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Музички белешки I“ платно уметност од портфолио на Wild Apple

Трговска марка ликовна уметност „Музички белешки I“ платно уметност од портфолио на Wild Apple

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Уметник : портфолија на диви јаболка : Music Style : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има гроздобер лист музика. Портфолиото/фотографијата на Wild Apple ги прикажува заедничките напори на нашите талентирани и креативни дизајнери и уметнички режисери. Користејќи ги пронајдените предмети, документи, фотографија и гроздобер уметност, работата на нашето студио се однесува на тековните трендови на дизајнирање. Нашите дизајнери се Лори Честер, Гретчен Греј-Бучанан, Моира Херши, Елисе Робичауд, Мајкл Мулан, Мајк Шик, Сју Шлабах, Пени Шехан и Лора Маршал. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до зачудувачки пејзажи, во асортиман на големини што сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената уметност на трговската марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Портфолио на диви јаболка „Музички белешки I“ платно уметност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тангнада АКО МЕ СЛУШНЕТЕ КАКО ВИКАМ САМО ЗНАМ ДЕКА УБАВО ГО КАЖАВ ТОА ПАТИ Мама Тепих Врата Мат Нелизгачки Влез Влез Врата Мат

DEN 3.33

АКО МЕ СЛУШНЕТЕ КАКО ВИКАМ САМО ЗНАЈТЕ ГО РЕКОВ УБАВО 26 ПАТИ Мама Тепих Вратата Мат Нелизгачки Влез Влез

Годерр 1-12д Деца Девојки Момчиња Дуксер Со Качулка Поставете Облека За Тренерки За Пуловер За Мали Деца Дуксер Панталони За

DEN 399.84

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Имаме Онлајн Услуга 1на1 Најдобрата Строга Контрола на Квалитето

Тркалезни Дрвени Дискови Со Дупки Потсетник За Ознаки За Календар Дрвен Чип Ознаки За Роденден И Железни Прстени За Уметност

DEN 300.64

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Случајно Од пазарот На Џојбај.Опис Етикетата е на�

Оливен Женски Трендовски Графички Маици Флеш Зема Слободно Време Лабава Лежерна Удобна Блуза Гроздобер Мода Летна Работа Блузи

DEN 0.33

74" Вратот : 63cm / 24 Половината : Природно Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и с

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.