• Ново
Дорман задна ретровикција на шофершајбната за специфични модели на Хонда одговара на Изберете: 2012- Хонда CR-V

Дорман задна ретровикција на шофершајбната за специфични модели на Хонда одговара на Изберете: 2012- Хонда CR-V

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Оваа рака на бришачот на шофершајбната е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната рака на наведените возила и е дизајнирана за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Директна замена - Оваа бришачка рака на шофершајбната е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната рака на одредени возила. Враќа функционалност - сигурна замена за оригинална бришачка рака што не успеа поради пролетното носење, оштетување на снегот или метален замор. Издржлива конструкција - Овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурна изведба и долг животен век. Доверлив квалитет - поддржан од тим на експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век на автомобилско искуство. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Години на модели на возила Овој дел се вклопува : Honda CR-V : 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ѕид Налепница И Тие Живееле Среќно Засекогаш Соништа Дома Засекогаш Семејство Браќа И Сестри Пријатели Соберат Влезот Пријатна

DEN 2199.84

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.