• Ново
Regal Estate, безжично филтрирање на светлина Еко горе надолу на дното на саќе, слонова коска, 51W 84L

Regal Estate, безжично филтрирање на светлина Еко горе надолу на дното на саќе, слонова коска, 51W 84L

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност. Нашиот еколошки регален имот за недвижнини, филтрирање на светлина од горе надолу на дното нагоре, ги обезбедува сите во едно. Регал недвижнини за филтрирање на светлина од горе надолу од дното нагоре, се направени од 100-проценти влакна од рециклирани материјали. Сенката во стилот на саќе Обезбедете вистинска количина на приватност и филтрација на светлина, овие нијанси се исто така одличен извор на заштеда на енергија со тоа што ќе го задржат топол и ладен воздух од влегување или напуштање на вашата соба. Регал недвижнини за филтрирање на светло за филтрирање на саќе се карактеризираат со едноставен механизам за лифт, кој работи со минимални напори со едноставно држење на долната железница и нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина. Областа на мобилните нијанси на саќе Практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци. Нашиот регален имот за филтрирање на светлина од саќе, филтрирање од дното нагоре, се појавуваат опција од горе надолу за вистинска филтрација на светлина, додека уживате во целосна приватност. 51 W x 84 L е вистинска слепа големина. Се вклопува во рамката на прозорецот 51 до 51,5 инчи ширина. Големини на должина достапни од 20 "до 72", во 1/2 "зголемувања. Големини на висина достапни во 48", 64 ", 72" и 84 ". Достапно во бела, слонова коска, алабастер, сив облак, сидро сиво и лате. Да се ​​грижи едноставно прашината од ткаенината на сенката и да ги избрише двете шини. Лесно се работи со едноставно држење на долната железница и подигнување и пониско до посакуваната висина. Пакетот вклучува една сенка , Упатства за поставување на хардвер и Инсталација на хардвер . Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор. Бесплатни сватови во боја на располагање, и обезбедете име на производи и боја или линк и адреса за испраќање, ве молиме, дозволете 3-4 дена да го добиете вашиот SWATCH.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.