• Ново
Време и време женско лизгање здолниште

Време и време женско лизгање здолниште

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Сликото здолниште на времето и Тру е тоа што е без напор, на кое било место, стил на нешто што лесно се вклопува во вашата секојдневна гардероба. Одликувајќи се со удобен стил на влечење, ова здолниште го игра ладно со маичка и патики или излегува со сеопфатен глам со вашите омилени станови и женски врв. Толку разноврсна, ќе сакате една во секоја боја и печатење. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Миди здолниште; 31 ”долг. Затворање : стајлинг за влечење; Полу назад еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Силуета за замав. Womenенски замав здолниште од време и вистинска.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.