• Ново
Песок помеѓу моите прсти

Песок помеѓу моите прсти

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Песокот меѓу моите прсти е вториот албум на оригинални чудни детски песни од Аманда и Арт Сирота. Длабока вена на непредвидлив хумор поминува низ овој албум сè додека не можете скоро да го почувствувате песокот помеѓу прстите! (Забелешка : Ова ЦД всушност не доаѓа со вистински песок на плажа!) Исто така, забележете, нема повредени жаби, пеперутки или вештерки за време на изработката на овој албум! Предупредување за спојлер : Сирена прават различни изненадувања на изненадувања само кога најмалку ги очекувате! Има песна за Дедо Мраз да добие прилично чудна фризура! Друга мелодија го испитува страшниот момент кога тато се обидува да го стави своето мало девојче во кревет ноќе. Потоа, има кукавички пари високо во кокосово дрво што брка кокос надолу кон пејачката, која ветрови го има последното смеење. Музиката е привлечна, а стиховите се полни со немирна забава. Се надеваме дека ќе уживате во оваа колекција на нови песни. Песок помеѓу моите прсти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Начин да се прослави Ноќта на вештерките со 120-броеви на портокалова светла купола, со адаптер за наизменична струја, волти

DEN 1.67

Осветлете ја вашата куќа на ужасите оваа Ноќта на вештерките со начин да го прославите letивотни купола с

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.