• Ново
Без граници мажите oshошуа обични модни патики

Без граници мажите oshошуа обични модни патики

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Засилете ја колекцијата на чевли без патики на oshошуа. Одликувајќи се со класичен дизајн на чипка, овие патики го надминуваат обичниот стил со кул, силуета со низок профил. Удобно за носење и Версајл за секоја пригода, овие машки патики лесно ја завршуваат вашата лесна облека на денот. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горниот и ТПР -надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики на удобност : удобно стапало; Поставата за дишење ткаенина; Флексибилна надворешна плоча. Патики со чипка за мажи од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рао Е Направен За Домашна Супа Од Колбаси И Компири, 16оз, Вистински Зеленчук, Традиционална италијанска Топлина и Послужете

DEN 37.92

Донесете го дома познатиот вкус На Раос Направен За Домашна Супа! Нашата супа Од Колбаси И Компири е пре�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.