• Ново
Еплгејт Природна црна шума нечистена шунка исечена, 7oz

Еплгејт Природна црна шума нечистена шунка исечена, 7oz

Оценка на клиентот:
DEN 78.72

Износ
Залиха

Срдечното пушење носи класична германска традиција на вашиот сендвич во Еплгејт Природна нечистена црна шума шунка. Исечен и бавен пушен до совршенство, оваа шунка е подготвена за вашиот сендвич. Комплетно варено месо од сендвич со сендвич со шунка и е подготвено за јадење. Тоа е совршено месо за ручек или ладно исечено. Ние извориме од семејни фарми, каде животните се одгледуваат со грижа и почит ‡. Веруваме дека ова доведува до одлични производи за дегустација и мир на умот - целиот дел од нашата мисија. Промена на месото што го јадеме.® Applegate, природна нечистена црна шума шунка, 7oz. Нема антибиотици или додадени хормони. Нема хемиски нитрити или нитрати. Нема вештачки или ГМО состојки. Хумано израснат. Без глутен. Млечни производи бесплатно. Без казеин.

Карактеристики

Производи во категоријата

Паметна фитнес трагач Монитор на отчукувањата на срцето, часовник за часовници за спортски активности, гледајте со монитор за

DEN 367.68

Белешка : Резултатите од мерењето се само за повикување и не можат да се користат за медицински цели Клу�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.