• Ново
Уникатни поговори за женски сјајни starвездени чакер против вратот со долг ракав А-линија фустан

Уникатни поговори за женски сјајни starвездени чакер против вратот со долг ракав А-линија фустан

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Галаксија на позлатени starsвезди ја осветлува шифонската ткаенина на оваа вклопување и флаер со бесконечен небесен сјај. Ажурирајте ја вашата гардероба за фустани за новата сезона со прекрасен облик на прекрасен фустан за цвеќиња. Свилен фустан со расеана starвезда со убави детали како стилски Chocker V-врат и еластични манжетни за фенси шармантен впечаток. Повод : забава, канцеларија, шопинг, кафуле, датира, собирање викенди, на отворено, случајно, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, должина на рамото : 14 3/8 инчи, тежина : 99 1/4 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Girth Girth ширина на рамото - - Вкупна должина 36 5/8 - - 25 5/8 14 5/8 - -35 5/8s 38 5/8 - - 27 1/2 15 1/8 - - 36 1/4m - 40 1/2 29 1/2 15 5/8 36 3/4 L 43 3/4 32 5/8 16 3/8 37 3/8xl 46 7/8 35 7/8 17 - - 382 XL - 49 1/4 - - 38 1/4 17 3/4 - 38 5/83 XL 51 5/8 40 1/2 18 3/8 39 1/8 Мерењето на должината е од рамо до пом. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поговори за женски сјајни starвездени чакер против вратот долг ракав А-линија фустан 100% полиестер. Увезени. Чокер против вратот. Затворање на копчето за грб. Долги ракави. Затегната половината. Позлатена шема на starвезда. Машинско миење ладно со слични бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.