• Ново
Без граници за ретро -тантела за машка ретро

Без граници за ретро -тантела за машка ретро

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Враќајќи се во ретро стил без патики од чипка на граници. Faux кожни патики, со класичен фронт на чипка, додадете дефинитивно гроздобер вибрации на вашиот изглед. Безвременскиот стил совршено се спарува со нешто од шорцеви до какис до вашите омилени џогери. Тие се разноврсен додаток на вашата колекција на чевли. Само на. Материјал : Полиуретан горен; Термопластична гума со надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Удобност за усогласеност за дополнително амортизирање. Машка ретро-патика со чипка од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Форест-Телефон Случај, Дегиниран За Поттик Мобилен Celero 5G Случај Мажи Жени, Флексибилен Силиконски Шок-Отпорен Случај За

DEN 271.84

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.