• Ново
Подобри домови и градини Пери Бела боја Рециклирана пластетер за смола, 22in 22in 18in

Подобри домови и градини Пери Бела боја Рециклирана пластетер за смола, 22in 22in 18in

Оценка на клиентот:
DEN 639.68

Износ
Залиха

Подобрите домови и градини Пери 22 -тина тркалезна тркала е убава и издржлив, планер за сите ваши растенија. Тоа е лесна полипропилен смола што го олеснува движењето и отпорни на мраз. Платерот на Пери има обликувано дренажни дупки „Лесно за нокаутирање“ и за внатрешна и на отворено. Не е потребно дупчење. Има отпорен на отпорен висок сјај со реактивна боја, реактивна финиш, достапна во повеќе бои за да се вклопи каде било во вашиот простор за живеење. Подобри домови и градини Пери 22 инчи тркалезни пластери, бело -фабрика, мраз и отпорни на временски услови во карактеристична текстурирана шема. -ИВЕСНИ ДВЕЕ НА ДРАВНИЦИТЕ ДРАВНИЦИ ОБЕДИНЕТЕ ВИСТОЈБА ВОДА. -Префект за употреба во затворено во најразлични простории или надвор од патио, тремови, во градини, на патеки и многу повеќе. -Коидна тежина : 6,79 bs. -Арие целосно собрани. -Основајќи се да се грижите, едноставно избришете по потреба со чиста влажна крпа по испразнувањето на сите содржини. -Кон може да држи до 18.03 галони. -Иран на полипропилен смола за долг живот на употреба скоро каде било. -Аде идеален засадувач за сукуленти, папрати, цвеќиња и други куќни растенија. -Постана за домот, во канцеларијата и многу повеќе. -На препорачуваме да користите заштитна бариера за да спречите оштетување на водата на таблетите и другите површини. -Димензии : 22 "d x 18" ч. -Бом дијаметар : 10.82 ". -Која : Бела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лолмот Кратки Комбинезони За Жени Секојдневен Летен Удобен Трегер Без Ракави Краток Комбинезон Со Еднобојни Комбинезони Со Џебови

DEN 296.80

Женски Летни Удобни Секојдневни Шорцеви За Суспендирање Џебни Комбинезони Во Еднобојни Шорцеви : 1.Кара

Кисор многу Свилени Цвеќиња Свадба Невеста Рачен Корсаж Со Бисер Синџир Жени Девојки Рачно Изработени Цвет Со Бисер Синџир Партија

DEN 879.84

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Вашите Женски Исечени Џемпери Од Амао Паѓаат Буци Кабелски Плетени Симпатични Скокачки Скокачи На Екипажот На Екипажот Секојдневен

DEN 1.67

54 "Должина : 75cm / 29 Може да има отстапување од 13 см во различни големини, ве молиме изберете ја точната гол�

Glookwis Дами Џогер Постави Усни Печати Лабава Вклопуваат Две Облека Екипажот Вратот Фитнес Sweatsuits Долги Ракави Спорт Зелена

DEN 462.24

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Усни Печат�

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Плус Големина Лигавче Панталони Целокупната Панталони Долги Панталони

DEN 287.84

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.