• Ново
Јордан Производство на SunBrella 21.5 22,5 Спектар Cayenne портокалова цврста правоаголна правоаголна столица на отворено со длабоко седиште со врски и заварувања

Јордан Производство на SunBrella 21.5 22,5 Спектар Cayenne портокалова цврста правоаголна правоаголна столица на отворено со

Оценка на клиентот:
DEN 2887.84

Износ
Залиха

Додадете прскање на стилот на вашиот отворен простор со оваа 22,5-инчи од 21,5-инчен кутија со длабоко седиште во кутија. Без разлика дали сакате да додадете боја за привлечност или да ја зголемите удобноста, оваа надворешна перница за внатрешен двор ќе ви го даде најдоброто од двете. Работите со боксерски акцентиран заваруваат создаваат модерен, прилагоден изглед нанадвор, додека слоевито полиестерско влакно однатре додава удобно амортизирање на мебел на отворено. Налетите на ветрот и Wiggly децата не се совпаѓаат за овие перничиња на отворено, благодарение на врските со аголни ткаенини што го одржуваат обезбеден на вашиот стол за внатрешен двор. Оваа перница за седиште на стол е направена со надворешна ткаенина што е вода-, мувла, мувла и дамки отпорни да останат одлично да изгледаат одлично цела сезона. Разновидна и живописна, оваа дворна перница може да се преврти за употреба од двете готови страни и има УВ-заштитена ткаенина за да се спречи избледување по часови забава на сонце. Ако содата се распрскува или сос од скара се истури на следниот настан на отворено, грижата за вашата нова перница е лесно како чистењето на самото место со сапун, вода и мека крпа. Јордан Производство Sun Brella 21,5 "x 22,5" Спектар Кајен портокалова цврста правоаголна столица на отворено длабоко седиште перница со врски и заварувања 22,5 "ширина x 21,5" длабочина x 4 "дебела перница на отворено седиште. , трајната акрилна ткаенина ја одвраќа водата и се спротивставува на мувла, мувла и дамки. УВ-заштитните бои на растворот исто така спречуваат избледување од 1.500 часа изложеност на сончева светлина . удобно и трајно. исполнето со слоевито полиестерско влакно за да додаде мека поддршка и да го задржи тоа Обликот на перницата . Бојата менува сè. Дајте му на вашиот двор, сонце, предниот трем или задниот двор повеќе стилски изглед со нова перница за длабоко седиште . Безбедни врски. Врските со аголна ткаенина Чувајте ја перницата на седиштето на вашиот мебел на отворено . лесен за Исчистете. Чувајте ја вашата перница на отворено изгледа ново со чистење на самото место со мека крпа, благ сапун и топла вода . разноврсен дизајн. Завршено на предната и задната страна за да може перничето за седиштата да се преврти за употреба од обете страни . Завршен изглед. Боксот на рабовите со украсен заварувач му дава на перницата стилски, структуриран изглед . подобро вклопување. Наменето за прилагодено вклопување на повеќето столчиња за длабоко седишта на отворено. Вистинските бои може да варираат од застапеноста на екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.