• Ново
Ками балетски леотард на девојчето Данскин, големини со 4-16

Ками балетски леотард на девојчето Данскин, големини со 4-16

Оценка на клиентот:
DEN 239.84

Износ
Залиха

Наменето за балерина за поставување трендови, овој класичен балетски леотард од Камизол од Дансскин е во мека мазна ткаенина е завршена со неочекувани современи детали и грб на Crisscross за подобрена дишеност и стил подготвен за изведба. Квадратен врат. Шпагети ленти. Ткаенина за дишење. Крцкав назад. Истегнување ткаенина. Лесно вклучено и исклучено. 86% тактика/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ками балет леотар за девојчиња од Данскин.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авантурите на Пепа Пиг Пепа, Градинарска фигура и додаток, сет на предучилишна игра, предучилишна играчка за деца на векови

DEN 1.33

Тоа е одличен ден за градинарство со Peppa Pig! Изненадувањата на Пепа, Гарден за изненадување на Пепа, е воз�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.