• Ново
Бинго З „рибата“ платно уметност

Бинго З „рибата“ платно уметност

Оценка на клиентот:
DEN 768.00

Износ
Залиха

Уметник : Bingo Zsubject : People Style : Modern & Modernural Product Type : Gallery-завиткан платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има две лица собрани заедно под стариот ноќ. Истакнати бои : Сина, задебеница, црна, светло сина 1x не е вашата просечна страница за фотографии. Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска галерија со фотографии. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметност. Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен. Објавувањето на 1x е големо достигнување многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш беа откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Bingo z 'Fish' Canvas Art.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Lexus GS Turbo Сите временски заштита на автомобили,

DEN 1.33

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за LexGS Turbo 2020, дизајнирани при�

Пејок Женски Летен Фустан Боемски Бран Точка Краток Ракав Долг Фустан Макси Фустани Фустан За Сарафан На Плажа Виолетова 3xl

DEN 3.00

Сезона : Aut / Пролет / Зима / Лето Пол : Жени, Девојче Повод : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестер Тип На

Тавоп Зимски Палта За Мажи Машка Зимска Јагнешка Кадифена Јакна Со Средна Должина Плус Кадифе Топол Капут Обичен Капут Црн 14

DEN 1.00

Тавоп Зимски Палта За Мажи Машка Зимска Јагнешка Кадифена Јакна Со Средна Должина Плус Кадифено Топло П

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.