• Ново
Главна сидро на регата 16 Перница за фрлање на отворено, сет од 2

Главна сидро на регата 16 Перница за фрлање на отворено, сет од 2

Оценка на клиентот:
DEN 352.00

Износ
Залиха

Главната перница на отворено (сет од 2) е совршен начин да додадете поздрав на боја и личност во нашиот мебел и перничиња на отворено! Со нивниот чист, дизајн со нож и мерење на 16 инчи ширина x 16 in. Висок x 5 in. Длабоко, тие се добро прилагоден акцент за кој било вид на сет на мебел или стол. Достапно во најразлични бои и обрасци, можете да ги совпаднете овие перници назад до вашите перничиња или да ги користите како ваш "поп на боја " за да го ставите завршниот допир на вашиот отворен простор. Мора да мора да го заокружите вашиот двор! Издржливата, полиестерска ткаенина отпорна на временски услови обезбедува живописни бои во текот на сезоната и нуди лесно чистење со само сапун и вода. Ние користиме 100% полиестерско полнење во нашите перници на отворено за да помогнеме во задржување на формата и одржување на долготрајна? Удобност? И поддршка? За време на употреба на отворено. ?? Овие перници на отворено се третираат со УВ и се наменети за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме да ги донесете во затворено кога врне или кога не се во употреба за да го зачуваат нивниот животен век и да ги одржуваат убаво. Сет од два. Димензии секоја перница : 16 "w x 16" l x 5 "ч. Издржлива, 100 проценти на надворешно полиестерска ткаенина. УВ заштита за да се спротивстави на згаснување. Заштитниот третман помага да се одврати водата. Исполнет со 100 проценти полиестерски влакна за долготрајна удобност. Лесно се чисти со Сапун и вода. Координирање на достапни предмети.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.