• Ново
Polaroid возрасен женски авијатиторски рамка стил PLD6055S

Polaroid возрасен женски авијатиторски рамка стил PLD6055S

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Овој Polaroid Female Aviator Frame Style PLD6055 S е одличен додаток на вашата колекција на очила за сонце. Рамката е направена од најновиот метален материјал. Оваа рамка се одликува со двојна лента за веѓи и совети за крај на контрастот. Сите полароидни леќи се поларизираат за подобра јасност и помалку напрегање на очите. Големината е, фронт : 59/15 Храмот : 140; За место за нега чиста и користете крпа за чистење; вклучен брендиран случај.

Карактеристики

Производи во категоријата

Деца Тинејџерски Цвет Девојка Фустани За Девојки Големина 6-Т Свадба Деверуша Церемонија Партија Формална Принцеза Без Ракави

DEN 2.00

Цвет Девојка Bowknot Туту Фустан За Деца МалкуГолеми Девојки Принцеза Свадба Деверуша Роденден Партија Це�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.