• Ново
Стерлинг сребрени стабилни изрази создадени смарагд прстен

Стерлинг сребрени стабилни изрази создадени смарагд прстен

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Додадете едноставен, но елегантен изглед на вашето секојдневно носење со овој прекрасен прстен од сребрени скапоцени камења. Овој ringвонат со стабилни изрази прикажуваат два создадени зелени камења од смарагд во центарот со тежина од 0,34 CTTW за привлечно привлечно. Ова безвременско парче накит е достапно во целосна големина на прстите 5. Метал Тежина : 2,29 грамсјева тип : Стил на фининг : Стабилен скапоцен камен Ringgender : Women's Metal : Стерлинг сребрена боја : Ширина на бела лента : 2,7мм. Ширина 3.93mmsolidclosed Backgemstone Детали : Тип : Лабораторија создадена смарадколор : Гриншајп : Squareweight : 0.34 Cttwquantity : 2 Jewelry Setting : Channelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. , Цврст, затворен грб, скапоцен камен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ступел Индустрии Здрав Семеен Знак Антички Автомобил Срцев Венец Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност,

DEN 3.00

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.