• Ново
Дизајнрт Хадсон Панорамски поглед - Перница за фотографирање на пејзаж - 18х18

Дизајнрт Хадсон Панорамски поглед - Перница за фотографирање на пејзаж - 18х18

Оценка на клиентот:
DEN 1600.64

Износ
Залиха

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетски наутички и крајбрежни перници за фрлање. стил со. Овие мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно Обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од неговиот капак. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : наутички и крајбрежен. - Предмет : пејзажи шарм на земја "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заштитник На Екранот од калено Стакло Компатибилен Со SAMSUNG GALAXY S 5G Лесна Инсталација Целосен Лепак HD-Исчисти Без Меурчиња

DEN 143.84

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД!!! 1 : осигурајте се дека делот за отпечатоци од екранот е целосно прикачен на ек�

Хунпа Преголеми Дуксери За Жени Лежерни Копчиња Со Долги Ракави Џебни Дуксери Со Качулка Пуловер Со Цврста Боја Удобни

DEN 461.12

Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 32 Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 60.5 cm / 23.82" Ра�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.