• Ново
Единствени поволни цени за кошула за кратки ракави за машки цветни ракави

Единствени поволни цени за кошула за кратки ракави за машки цветни ракави

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Тенок вклопување на сите цветни печатени кружни полите кратки ракави со копче надолу. Лесно суво, лесна и ткаенина од мек допир ќе ве одржува удобно да носите цел ден. Во голема мерка со шорцеви и флип-апостолки за да го изградите вашиот обичен изглед. Погоден за Денот на таткото, забава на плажа, патување, дружење и секојдневно носење. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Ткаенината со лесен и мек допир ќе ве одржува удобно да носите цел ден. Должина34 (и) 17 - 39 27 6/8 - 8 2/836 (S) 17 1/4 - 39 1/2 -28 1/2 8 1/238 (М) - 17 7/8 - 42 4/8 - 28 4/8 8 5/840 (М) 18 1/4 -43 1/2 - 29 1/2 - 942 (л) 18 7/8 - - 46 1/8 - 29 3/8 - 944 (л) - 19 1/4 47 1/2 - 30 1/2 9 1/246 (XL) - 19 6/8 - 49 5/8 - 30 1/8 9 4/850 (xxl) 20 5 /8 - 53 1/8 - 30 7/8 9 7/8 Единствени поволни цени за кошула со кратки ракави за кратки ракави за мажи 100% памук. Тенок вклоп. Јака од точка. Цветен принт. Увезени. Затворање на копчето надолу. Тркалезно полите. Кратки ракави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.