• Ново
Дете Момче Дуксер Јакна Патент Геометриски Принт Кадифен Зимски Капут Со Долги Ракави Деца Kids Зимска Облека

Дете Момче Дуксер Јакна Патент Геометриски Принт Кадифен Зимски Капут Со Долги Ракави Деца Kids Зимска Облека

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Веитијан од Пазарот На Џојбај.Карактеристики. Геометриски дизајн за печатење, ретро стил, кадифен ткаенина, долги ракави, 1/3 патент и јака за држење, дизајн на предниот џеб, момчиња од јакна за мали деца, лесни за облекување и соблекување, одржувајте го вашето бебе да изгледа слатко додека го одржувате топло. Погоден за пролет, aut и зима секојдневно носење, училиште, на отворено, одмор, патување, фотосесија итн. Спецификации : . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : 100% Полиестер. Сезона : Spring Пролетна Зима. Пол : Момчиња. Повод : Секојдневно. Стил : Мода. Шема : Геометриски Печатење. Ракави : Долги Ракави. Содржина На Пакетот : . 1 * јакна Мека и Удобна : зимската јакна бебе момче е изработена од 100% полиестер, пријателска за кожата, дише, мека ткаенина се грижи за кожата на вашето бебе, одржувајќи го вашето малечко пријатно без прегревање. Појавување : како што времето почнува да станува постудено, важно е да го одржувате вашето бебе топло и удобно, новородената јакна е совршен додаток за вашето малечко, спарете ја со дуксери, фармерки и направете го вашето малечко повеќе стилски. Секојдневен Дизајн : дизајн На Геометриски принт, ретро стил, кадифен ткаенина, долги ракави, 1/3 патент и јака за држење, дизајн на предниот џеб, момчиња од јакна за мали деца, лесни за облекување и соблекување, одржувајте го вашето бебе да изгледа слатко додека го одржувате топло. Многу Прилики : пролетната јакна за мали деца е совршена за пролет, aut и зима секојдневно носење, училиште, на отворено, одмор, патување, фотосесија и така натаму. Совршен Подарок : зимскиот капут за бебиња е совршен додаток во гардеробата на вашето бебе, најдобриот празничен подарок за вашето дете На Тушеви За Бебиња, Родендени, Нови Години, Ноќта на Вештерките, Божиќ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.