• Ново
Насловна Ткајачи Хемптон Капчиња Колекција-Абсорбента Памук Мека Реверзибилна Бања Килим, 21x34 Сина

Насловна Ткајачи Хемптон Капчиња Колекција-Абсорбента Памук Мека Реверзибилна Бања Килим, 21x34 Сина

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Хемптон Капчиња Колекција Бања, 21 " x34". Колекцијата Капчиња Хемптон Реверзибилните Тешки килими се наменети да го одржуваат подот во бањата сув и стилски. Нивната едноставна рамка е покриена со Цврста текстура која се чувствува исклучително мека против голи нозе. Нелизгавата основа ги држи да останат ставени кога ќе ги згазите, држејќи ги несаканите несреќи подалеку, Прекрасните бои на овие секојдневни комунални услуги ќе му дадат на вашиот простор за живеење привлечен раб. Секој килим е изработен Во Индија за уредна завршница, оваа колекција вклучуваше повеќебојни килими и за тоалет и за бања, убаво направен ентериер и функционалност. Подобрете го изгледот на вашата бања со Килимот За бања Хемптон Колекција. Овој мек и издржлив килим е направен со 100% памучна ткаенина. Трае долго и обезбедува удобност под нозете. Нудејќи одлична апсорпција, ги одржува подот и стапалата суви кога ќе излезете од тушот, тепихот е достапен во 6 различни бои за да го изберете најдобриот натпревар за внатрешноста на вашиот простор за живеење. Карактеристики : . Шема : Цврст Материјал : Памучна Форма : Тип На Овална Ткаење : Упатство За Тафтувана Нега : Машинско Перење, Сува Боја : Сина Димензија : 21"x34"Произведено Во Индија Не грижете се за влажните подови во бањата, Хемптон Капчиња Бања Од Домашни Ткајачи Ад, е едноставна, трендовска колекција На Теписи За Бања со софистицирани трендовски енергични палети на бои, цврст Модел И Достапен Во Различни Големини Групирани Во Различни Комбинации На Големини, 21"Х34", Сина. Машината изработена со 100% памук го прави нашиот килим за капење мек, мек и го ублажува притисокот и заморот од нозете и ги штити од ладни подови. Дополнителниот абсорбента капацитет ги одржува подовите во бањата (Туш, Мијалници, кади) суви. Овие теписи брзо и ефикасно заробуваат и апсорбираат вишок вода и влага. Поддршката за прскање со латекс отпорна на лизгање е посилна и издржлива и помага да се спречи лизгање или лизгање и држи килим на нивно место. Ова обезбедува држење и влечење на кој било под, изработени од дрво, бетон, мермер, керамички плочки или винил или на кое било друго место каде што сакате поддршка, удобност и топлина на прстите и босите нозе! Влошките за тепих се препорачуваат за дополнително држење. Нашите Душеци се погодни за употреба и во тешки зимски услови и во топли летни температури. Да не се користат На Топол Под / Во Близина На Палење, Овие Луксузни Комплети За Килими за Капење имаат разноврсна употреба и можат да бидат поставени во Кујна, исто така или погодни за употреба како душеци за врата за влез, влезна врата или преден трем, задна врата, внатрешна врата, фоаје, дневна соба, спална соба, кујна или када страна или како Душек за Миленичиња. Исто Така Одлична идеја за подарок за Сите прилики, Божиќ, Свадба, Денот На Таткото, Денот на Мајката, Вљубените, Благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Природна форма на јајце удобно одвојување миленичиња одгледувачница кутре куче мачка дома кревет зелен доглеми овластен

DEN 471.84

Совршена милениче кучиња мачка куќичка од јајце јајце перница од внатрешноста, мека и топла плоча за ко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.