• Ново
Класа Приколка Кука, Приемник, Компатибилен Со Изберете Шевролет Волт

Класа Приколка Кука, Приемник, Компатибилен Со Изберете Шевролет Волт

Оценка на клиентот:
DEN 2079.84

Износ
Залиха

Сепак, ја дефинирате авантурата без разлика дали се качува на задниот дел од планински велосипед, лови од врвот на штандот на дрвото или кампува со семејството на долг пат од никаде курт класа 1 куки обезбедуваат приемник за влечење со лесна должност што ќе ви помогне да Го Донесете. Секој е направен да одговара на одредено возило, обезбедувајќи полесна инсталација, подобро вклопување и оптимален капацитет за влечење. Приспособени приклучоци за приколки од класа 1 се достапни за различни помали типови возила, вклучувајќи компактен автомобил, кросовер, миниван и мал ТЕРЕНЕЦ. Оваа конкретна кука од класа 1 е дизајнирана да биде прилагодена кука за одредени години Од Шеви Волт (за да ја потврдите компатибилноста на возилото, видете го водичот ЗА апликација ЗА ЗАВРТКИ на). Тестиран во согласност со SAE J684, тој нуди капацитет за носење тежина од 1.000 фунти. ГТВ и 100 фунти. ТВ. Тој е опремен со отвор на цевката за приемник 1-1/4 за да прифати држач за држач за топка или друг држач за прицврстување. Оваа кука од класа 1, исто така, доаѓа со целиот потребен хардвер за монтирање. Со својот лесен дизајн и помалата големина на цевката за приемник, кука од класа 1 е особено корисна за додавање товарен простор со багажник за велосипеди или носач на товар. Тие, исто така, обично може да се користат за влечење мали приколки како што се приколка за комунални услуги, приколка за кајак или кампер за солзи (никогаш не го надминувајте капацитетот со најмала тежина од која било компонента за влечење; т.е. возилото, куката, приколката итн.). Иако куките за приколки од КЛАСА 1 се наменети само за влечење со лесна должност, ние ги применуваме истите принципи на квалитет како и на останатите задни куки за монтирање. Секоја кука од класа 1 е направена со практично инженерство, челик со висока цврстина и прецизно заварување. Ние користиме ко-излечена завршница од течен а-капут, внатре и надвор, и издржлив црн капут во прав за да обезбедиме трајна одбрана од ' рѓа, чипс и УВ зраци. Оценето на 1.000 фунти. бруто тежина на приколката и 100 килограми. тежина на јазикот. Дизајниран со дизајн специфичен за возилото за прилагодено вклопување. Скриено главно тело ЗА ое изглед и беспрекорна интеграција со возилото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќни Семејни Пижами Соодветни Празнични Пижами Божиќна Облека За Спиење Божиќни Салони Комплет Џеми За Парови Деца Бебе

DEN 367.68

Табела со големина : 1 ИНЧ = 2,54 СМ Големина За Тато : Големина М : Врвна Должина 27,60 " Биста 41,7 " Рамо 17,30 " Р

Белела Дами Еспадрили Лента За Глуждот Платформа Сандали Ѕиркаат Пети Фустан Сандала Нелизгачки Чевли За Плажа Партија Свадба

DEN 223.84

Подигнете го вашиот изглед за секоја пригода, како што се забава, матурска, работа, состаноци, свадба, шо�

Божиќни Украси Торби За Подароци Торби За Бадник Божиќно Овошје Детски Креативни Мали Торби За Подароци Кеси За Бонбони

DEN 255.84

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава спрингвинд од пазарот Џојбај.Божиќни Украси

Машка Кошула Со Кратки Ракави Унизирана Празнична Кошула Груба Еленска Забава Фенси Фустан 3д Навредливи Гради Печатени Маици

DEN 0.67

Големина : М Биста : 100см / 39.4" Рамо : 41см / 16.1" Должина : 67см / 26.4" Ракав : 16.5 см / 6.5" Големина : Л Биста : 104см / 40.9"

Женските Врвови На Gyouwnll Модни Женски Летни Цветни Печатени Кратки Ракави V-Вратот Ревер Јака Маица Обични Маици Блуза Маица

DEN 207.84

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см / 38.58 "Должина : 67см / 26.38" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА Б

Хенмому Лцд Дигитален Волтметар, 110в 220в Мерач На Напон На Дигитален Дисплеј ЗА Мерење На ДОМАЌИНСТВОТО НА НАИЗМЕНИЧЕН Напон

DEN 1.67

Забелешка : ве Молиме дозволете грешки од 13мм поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните мо

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.