• Ново
Каролини Богатства CK6788GF Американски Мамут Џек Магаре Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Каролини Богатства CK6788GF Американски Мамут Џек Магаре Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Каролини Богатства CK6788 GF Американски Мамут Џек Магаре Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Американски Мамут Џек Магаре Добредојдовте Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Американски Мамут Џек Магаре. Одличен подарок за американски мамут џек магаре сопственик. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестер Издржлива Ткаенина . 2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција. Знаме Со Големина на градина приближно 11 во х 15 1/2 во знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Класична Рамка Класична Рамка Рустикална Рамка За Слика Изберете Ја Вашата Големина Декор На Фарма Бела Рамка Црна Потресена

DEN 565.28

Потресена Рамка, Класична Рамка За Слика, Рустикална Рамка За Слика, Рамка На Фарма, Рамка 11х14, Рамка 8х10,

Машки Новина Боја Блок Зебра Леопард Печатење Кошули Редовно Се Вклопуваат Маици Мода Летни Маици Фенси Блуза V Вратот Краток

DEN 1.67

: 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 146cm / 57.43" Рамо : 54.73 "Ракав : 25cm / 9.Ако сакате повеќе ставки

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.