• Ново
Тавоп Ноќници Со Долги Ракави За Жени Жени Дневна Облека Ноќници Печатење Со Долги Ракави Есенски Врвови Од Руно Сина 4

Тавоп Ноќници Со Долги Ракави За Жени Жени Дневна Облека Ноќници Печатење Со Долги Ракави Есенски Врвови Од Руно Сина 4

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Без разлика дали барате крајна удобност или топол придружник, овие женски пижами ќе бидат неопходни.Тавоп Ноќници Со Долги Ракави За Жени Жени Дневна Облека Ноќници Со Долг Ракав Печатење Есенско Руно Блузи Сино 4. Како што паѓа ноќта, нежно ја соблекувате уморната јакна и се менувате во оваа извонредна женска пижама.74"големина : хх-Големи Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.16" ракав : 61cm/24.22" Ракав : 60см/23. Тие дишат и ја отстрануваат влагата, овозможувајќи и на вашата кожа слободно да дише и да остане удобна цела ноќ.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате повод : Секојдневен,Секси,Дали,Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава,Свадба, За работа, Клуб,на домашен Одмор и многу повеќе.05" Должина : 74см/29.26" должина : 73см/28. Мазната ткаенина нежно го прегрнува вашето тело, носејќи огромна топлина и грижа за секој сантиметар од вашата кожа.47" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.Материјал : Полиестер. Овие женски пижами се повеќе од само парче облека, тие се придружник кој ви дава интимни моменти секоја вечер. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Нивниот дизајн е едноставен и стилски, со нежна чипка и извонредни детали кои ја покажуваат вашата елеганција и сензибилитет.56"Големина : Средни САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.95"големина : големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102cm/40.02" врат : 54см/21.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.