• Ново
Кафе Дозирање Чаша Прав Фидер Шмркање Кригла За Еспресо Машина, Црна

Кафе Дозирање Чаша Прав Фидер Шмркање Кригла За Еспресо Машина, Црна

Оценка на клиентот:
DEN 159.84

Износ
Залиха

Карактеристики : Сосема нов и квалитетен.Оваа чаша За дозирање Еспресо е изработена од врвен нерѓосувачки челик, кој се одликува со отпорен на абење, отпорен на ' рѓа, не е лесен за кршење или деформирање, супер издржлив за долготрајна употреба.Овој фидер за кафе во прав работи ефикасно при примање на моќта на кафето. Практично за употреба и едноставно во cleaning.It е од широки апликации, што е погодно за повеќето машини за кафе, многу практично.Спецификации : Материјал : Боја Од Не ' рѓосувачки Челик : Сребрена,Црна Големина : 50х40х64мм,56х45х72мм (Како Што Покажува Сликата)Погодна За : 51/53мм; 58мм тежина : прибл. 90гпакување листа : 1 х Кафе Дозирање Cup Note : ве Молиме проверете ја големината пред да ја нарачате предметот.Други додатоци демо на сликата не е вклучена.Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег. 51мм 53мм 58мм Кафе Дозирање Чаша Прав Фидер Шмркање Кригла За Еспресо Машина. Нашиот предмет е изработен од издржлив материјал, со отпорни на ' рѓа и издржливи карактеристики, погоден за внатрешна и надворешна употреба и може да ја одржува својата убавина долго време. Нашиот предмет е погоден за различни прилики, како што се куќи, вили, хотели и улици, додавајќи модерен допир на вашиот домашен декор. Само користи едноставен и лесен за разбирање метод за инсталација, без потреба од професионални алатки, правејќи ја инсталацијата ветре и ви обезбедува попријатно искуство за купување. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и одлични услуги, правејќи го вашето шопинг искуство попријатно и задоволувачко.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пипета, Проѕирна Капалка За Пренос На Течност За Дома За Пренос На Течност За Уметнички Материјали Додаток За Боја За Воздушни

DEN 1.00

100 ПАРЧИЊА 1,5 мл Капалка Пипета За Пренос На Течност и Материјали За Уметност Со Боја На Воздушна Четка Д�

Женски Градник Со Бендо, Градник Без Прерамки,Беспрекорен Растеглив Градник,Градник Без Жица,Градник Со Полна Чаша,Градник Со

DEN 1.67

Спецификации : Материјал : Најлон Стил На Градник : Беспрекорен Форма На Чаша : Целосна Чаша Тип На Поддр�

Играчка За Уживање Во Камион Со Виљушкар Со Тркала Со Палета И Товар Со Триење И Рачна Контрола На Кревање-Тешка Пластична Играчка

DEN 3.33

ТРКАЛА СО ТРИЕЊЕ : Не барајте батерии и кабли за ракување со камионот Само турнете го камионот за играчк�

Јплзи Комплет Капаци Од Слама Капаци Од Слама За Повеќекратна Употреба Заштитник Од Слама Овошни Капачиња Од Слама Силиконски

DEN 175.84

1 Парче Сет На Слама Покрива Слама Капаци За Еднократно Слама Заштитник Овошје Слама Капи Силиконски Сл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.