• Ново
Тавоп Јога Панталони Работа Панталони За Жени Жени Тренингот Надвор Хеланки Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони Сива М

Тавоп Јога Панталони Работа Панталони За Жени Жени Тренингот Надвор Хеланки Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони Сива

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Добредојдовте На Тавоп Шопинг. Тавоп јога панталони работа панталони за жени Жени Тренингот Надвор Хеланки Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони Сива М.Спецификации : Бои : Сива Големина : Лето : Лето : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпак : Цврст Стил : Обичен Тип На Затворање : Еластичност Стил На Панталони : Слаби Тип : Тенок Пакет : 1 ЕЕЗ Женски Панталони табела со големини : половината : 60-70см/23,62-27,56" Колк : 80см/31,50" Инсем : 62см/24,41" Должина : 90см/35,43"Половината : 62-75см/24,4-29,5" Колк : 84см/33,07" Инсем : 63см/24,80" должина : 91СМ/35,83"половината : 66-79см/26,0-31,1" Колк : 88см/34,65" Инсеам : 64см/25,20" Должина : 92см/36,22"Половината : 70-83см/27,6-32,7" Колк : 92см/36,22" Инсеам : 65см/25,59" должина : 93СМ/36.61"половината : 74-87см/29.1-34.3" Колк : 96см/37.80" Инсем : 66см/25.98" Должина : 94см/37.01". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. женски панталони. женски панталони. женски панталони. женски панталони. женски панталони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Zodggu спаси големи модни дами кошули со блуза лето трендовски камизол без ракави секси лажички вратот на вратот на вратот на

DEN 0.33

Вашето крајно задоволство е нашата вечна мисија ♖♖♖♖♖ палта за жени ♖♖♖♖♖ ✹✹✹✹✹ Подароци за ма�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.