• Ново
Флолео Женски Тенкови Блузи Клиренс Мода Секси Жени Елек Без Ракави Дами Цврст Камис Тенок Краток Резервоар Блузи

Флолео Женски Тенкови Блузи Клиренс Мода Секси Жени Елек Без Ракави Дами Цврст Камис Тенок Краток Резервоар Блузи

Оценка на клиентот:
DEN 167.84

Износ
Залиха

Мода Секси Жени Елек Без Ракави Дами Цврст Камис Тенок Краток Резервоар блузи информации За Производот : Карактеристики : Секојдневен, Без Ракави,Тенок Цврст Елек, Женски Кратки Врвови, Aut и Пролет .Материјал : Полиестер, Памук.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Овој елек Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женски Елек. ?Летни врвови за жени /Црни тенкови за лето/врвови на плажа за жени/Графички маици/Кошули Печатени На Сонце/маица со Плус големина/Маици Без Ракави/О-Врат/ Задебелена боја на длабоко сива боја. Можете да го врзете во јазол или да напикате дел од полите во панталоните и веднаш ќе станете модна икона. ?Овој резервоар блузи е доста симпатична за тинејџерски девојки и модни жени дами, функција со висок врат, халтер вратот, двојна линија, тркач назад,исечени должина,солидна,тесни тенок одговара, основен стил кој е омилен блогери. ?Одлично е да се совпадне со сите видови дно како што се шорцеви,здолништа,панталони,нозе,фармерки за стилски изглед.Подобро со кардиган,јакна,блејзер за шик изглед. ?Овој резервоар ками е погоден за одмор, клуб, забава, дом, секојдневен, дневен,плажа, одмор и други прилики. Тоа е секси врв за излегување во текот на летото и може да се користи како бралет во зима.Добро за сите сезони. ?Флолео е посветен на услугата за задоволство на клиентите, кога имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да го решиме за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата

Геометрија Круг Утешител Капак Линии Шарени Јорган Капак, Градиент Виолетова Кафеава Бела Модерна Гроздобер Круг Постелнина

DEN 518.40

Добредојдовте во нашата продавница! Ние сме специјализирани за домашен текстил многу години Ние придон

нсендм Јакни Момчиња Aut Патент Ветроупорен Отворено Деца Бебе Скари Палто Момчиња Дете Момчиња Палто и Јакна Момчиња Снег Одбор

DEN 1.00

Јакни Момчиња 8 Есенски Патент Ветроупорен На Отворено Деца Бебешки Решетки Палто Момчиња Мали Момчиња

џајотаи Панталони За Женски Шорцеви Дозвола Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење

DEN 0.33

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Антиѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.