• Ново
Слава ЈМ ЈМ Дрвена Ознака За Декорација На Домот Со Дупки ТРКАЛЕЗНИ Самостојни Занаетчиски Табли Реквизити

Слава ЈМ ЈМ Дрвена Ознака За Декорација На Домот Со Дупки ТРКАЛЕЗНИ Самостојни Занаетчиски Табли Реквизити

Оценка на клиентот:
DEN 351.84

Износ
Залиха

Опис : Материјал : Изработен од иверица, тој е лесен и издржлив, лесен за носење и store.It се одликува со шуплив дизајн за лесно закачување со јажиња, и Можете Да Пишувате и цртате на врвот, Да Ги Напишете Вашите Желби, можете да го закачите на дрвото, пакувањето за подароци и така натаму.Исклучителна изработка : Мазна површина, може да биде обоена, украсена, обоена, совршени самостојни материјали.Погоден за етикетирање, изработка на хартија, декорација, сечење хартија, потпис, плакета и многу други уметнички и САМОСТОЈНИ занаетчиски проекти.Широко користен : како празен Дрвен занает, Божиќ, Велигден, книга со пораки, Свадба итн.Информации : Име : 50 ПАРЧИЊА тркалезни дрвени детски материјали ЗА сликање сами материјал : иверица боја : дрвена боја со дијаметар : околу 3 см, 4 см, 5 см дебелина : околу 0,25 цмлиста : нафора*50 белешка : 1. Поради разликата помеѓу екранот и светлината на ефектот, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата.2. Поради рачно мерење, дозволете димензионално отстапување од 1-3см. Материјал : Изработен од иверица, тој е лесен и издржлив, лесен за носење и складирање. Се одликува со шуплив дизајн за лесно закачување со јажиња, и можете Да Пишувате и цртате на врвот, Да Ги Напишете Вашите Желби, да го закачите на дрвото, пакувањето подароци и така натаму. Исклучителна изработка : Мазна површина, може да биде обоена, украсена, обоена, совршени самостојни материјали. Погоден за етикетирање, изработка на хартија, декорација, сечење хартија, потпис, плакета и многу други уметнички и САМОСТОЈНИ занаетчиски проекти. Широко користен : како празен Дрвен занает, Божиќ, Велигден, книга со пораки, Свадба итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

2.82 кт смарагд исечен кафеав природен морганит 18к розово злато изјава за гравирање годишнина свршувачка свадба три-камен прстен

DEN 1.67

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

0. Каратно Тркалезна Бела Лабораторија Создаде Моисанит Дијамант Машки И Женски Веренички Прстен Трио Невестински Сет Во 14к

DEN 1.67

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, 0,50 Каратно (ctw) Т�

Женски Шорцеви Шорцеви За Жени Пливаат Женски Секојдневни Летни Удобни Кулоти Шорцеви Еластични Шорцеви За Нозе Широк Појас

DEN 316.64

Женски Момче Шорцеви Широк Лен Шорцеви Лен Лежерна Половината Лабава тенка Женска Нога Високи Женски П�

Џејсенви Спортски Градници За Жени Клиренс Затворање На Патент Предно Затворање Без Долна Жица Растеглив Цврст Градник Со Убав

DEN 2.67

Женски Спортски Градник Фитнес Трчање Резервоар За Јога Отпорен На Удари Врвен Преден Патент Без Челич�

Продажба Нова Мода Обична Машка Јакна На Отворено Џемпер Спортски Топол Качулка Палто Долг Ракав Без Качулка Секојдневна Облека

DEN 2.00

Должина на ракавот : Долг Ракав.92 " Големина : XXL Големина ☯ ☯ ☯ ☯ ☯ Панталони за жени, што е до 25% попуст☯

Ноќта На Вештерките Украс Овци Глава Маса Светилка Ноќта На Вештерките Дома Спална Соба Дневна Соба Влезот Маса Декорација Украс

DEN 479.84

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава фазмгае од Пазарот На Џојбај.Ноќта На вештеркит

Компатибилен Со Samsung Galaxy S Ултра Телефон Случај, Рустикален-винарија-имот-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче

DEN 0.33

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.