• Ново
Јубатуо Женски Џемпери Жени Отворени Предни Летаат Далеку Кардиган Џемпер Долг Ракав Плус Џебови Лабава Завеса Кардиган Џемпери За Жени Розова 3XL

Јубатуо Женски Џемпери Жени Отворени Предни Летаат Далеку Кардиган Џемпер Долг Ракав Плус Џебови Лабава Завеса Кардиган Џемпери

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Дами Со Цврста Боја Џеб Со Долги Ракави Долга Кардиганска Јакна Розова XXXLBe центарот на вниманието во овој мини костум. Елеганција и е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женска Пригода : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака За Ракави : Засечена Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Елегантен И разноврсен : нашиот женски кардиган е совршен додаток на секој облека, Обезбедувајќи Елегантен И Разноврсен Стил Кој Лесно Може Да Се Облече Нагоре Или Надолу. Подгответе се да ги свртите главите со оваа модерна гардероба. Материјали со врвен квалитет : Изработени со висококвалитетна ткаенина, нашиот кардиган обезбедува и удобност и издржливост. Мекиот и дише материјал ве одржува пријатни и стилски во текот на целиот ден, што го прави совршен за секојдневно носење или специјални прилики. Бескрајни опции за стилизирање : со својот отворен преден дизајн, овој кардиган нуди бескрајни можности за слоевитост и додаток. Спарете го со фармерки и маица за секојдневен изглед или облечете го со здолниште и потпетици за ноќно излегување. Изборот е ваш!. Лесна нега и одржување : Нашиот кардиган е дизајниран да биде ниско одржување, овозможувајќи ви да потрошите помалку време на перење и повеќе време да уживате во денот. Едноставно фрлете го во машината за перење за брзо и практично чистење. Толку е лесно!. Загарантирано задоволство на клиентите : ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти најдобро можно искуство за купување. Ако имате какви било прашања или грижи, нашиот пријателски тим за услуги на клиентите е секогаш тука да ви помогне. Купувајте со доверба знаејќи дека вашето задоволство е наш врвен приоритет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ступел Индустрии Смешни Коала Диви Животни Во Очила Животни И Инсекти Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

DEN 319.84

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

Крај На Земјиштето Женски Долг Бендо Танкини Отпорен На Хлор Врв За Костими За Капење Со Отстранливи Прилагодливи Ремени

DEN 399.84

Секое тело е тело на плажасе што ви треба е вистинската облека за капење! И ако барате нешто слатко удобн

Па На Киселина Слободен Душеци Наклон Сече За Слики - Бла екут Матборди Одбори За Печење И Јасна Фото Мат Кеси за турс, Слики,

DEN 1.33

25 Единечни ДУШЕЦИ Одбори За Печење Без Киселина И Вреќи За Заптивки, Со отворање на туре за фотографија �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.