• Ново
Луизијана Храна Сакам Ракови Ла Дуксер Жени Мажи Брендови Бриско

Луизијана Храна Сакам Ракови Ла Дуксер Жени Мажи Брендови Бриско

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Ажурирајте ја вашата гардероба со качулка со пуловер со предна торбичка. Носете го ова за сите да знаат дека вашиот дом е во овој прекрасен град. Ова ќе го комплетира вашиот секојдневен викенд изглед! ГОЛЕМИНА МАЛА : Постигнете совршено вклопување со нашата големина мала, со ширина на градите/предна должина од 20 "х 27", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани За Жени Плус Големина Женски Врат На Екипажот А-Линија Долг Ракав Со Средна Должина Цврст Ретро Вишок Топла Продажба

DEN 399.84

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Екипаж Вратот АЛинија Долг Ракав Средна Должина Солидна Р�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.