• Ново
Термо-Тек 2' 6 Штит За Цевки

Термо-Тек 2' 6 Штит За Цевки

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Издувна Топлинска Штитна Стегач на Издувната Топлинска Штитна Стегач на Издувниот Топлински Штит; 6 инчи. х 2 стапки.; Вкл . Стеги;КАРАКТЕРИСТИКИ : Блокира 90 Проценти Од Зрачната Топлина Обезбедува Крајна Заштитаинсталира Во Минута Од 1987 Година, Термо Тек е горд што им нуди на клиентите најнова технологија за изолација на издувните гасови и заштита од топлина. Нашата мисија отсекогаш била да користиме истражување, искуство и иновации за да обезбедиме квалитетен производ на нашите ценети клиенти. Целта на термо Тец е да ги надмине очекувањата на нашите клиенти во решавањето на постојано притискачката деструктивна природа на издувната топлина. Оваа мисија е горивото што не тера да продолжиме да создаваме и развиваме најдобри можни решенија. Апликациите за производите На Термо Тек се бесконечни. Ние произведуваме над 130 производи кои или ја контролираат дисипацијата на топлина или ја рефлектираат топлината подалеку од делови и компоненти во неограничен број потенцијални намени. Во моментов, нашите производи се користат во секоја форма на моторни спортови, вклучувајќи НАСКАР, НХРА, ИХРА, Овална Патека и Теренски трки. Термо Тек е исто така вклучен во Воена, ОЕМ индустриска, Авионска, Морска И Мотоциклистичка Индустрија за да именува само неколку. Со нашата обемна програма за тестирање, секој продаден производ е со највисок квалитет. Термотехнички Производи. 11620. НОВО.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплети За Прекривки За Јоргани На Авиони Романтични Сити Аеродром Комплети За Постелнина Со Авиони Со Патент Прекрасни Самрак

DEN 514.08

Опис На Производот За АЦЕМ АЦЕМ е подбренд НА ГДАКЕ Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март

Машки Хавајски Кошули Опуштено Вклопување Цветни Пругасти Крпеница Секојдневно Копче Надолу Со Кратки Ракави Камп Јака Кошула

DEN 319.84

КАРАКТЕРИСТИКА : Нашите машки кошули имаат тропски растителни отпечатоци кои сигурно ќе ги свртат глав�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.