• Ново
Семејство Појавување Божиќ Пижами Писмо Божиќ Шапка Печати Долги Ракави Блузи Карирани Панталони Постави Родител-дете Облека За Спиење Псж Облека

Семејство Појавување Божиќ Пижами Писмо Божиќ Шапка Печати Долги Ракави Блузи Карирани Панталони Постави Родител-дете Облека

Оценка на клиентот:
DEN 286.24

Износ
Залиха

Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Пол : Родител-Дете. Видови : Пижами Во Собата. Стил : Мода. Ракав : Долго. Вратот : Круг-вратот. Шема Стил : Писмо Божиќ Шапка, Карирани. Возраст : . Мамо : С/М/Л/ХЛ/ХХЛ. Тато : С/М/Л/ХЛ/ХХЛ. Деца : 2 Години/3-4 Години/4-5 Години/6-7 Години/8-9 Години/10-11 Години/11-12 Години/13-14 Години. Бебе : 0-6 Месеци/6-12 Месеци/12-18 Месеци/18-24 Месеци. Содржина На Пакетот : . 1 Х Врвови + Панталони. ИЛИ. 1 Х Ромпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер, изработен од висококвалитетен материјал, удобен за рака, мек, дише, лесен, отпорен на абење, безбедносно тестиран и без штетни материи. Карактеристики : Пижами Родител-дете, Божиќни стилови, Печатење Божиќна капа Со Букви, врат на екипажот со долги ракави, карирани панталони, бебешки ромпери, семејни пижами. Удобност И Дишење : ткаенина за дишење Со Пижами, удобна за носење и дише, за да можете удобно да ја носите во текот на целиот ден. Кроење : уникатното кроење на пижамите е ergономско, изработката е шик, нема вишок конец, а деталите се правилно обработени. Прилика : пижами за семејство се погодни за сите членови на семејството, дневна фотографија, слободно време, подобрување на односот со членовите на семејството, совршен подарок за семејството.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбо -вентил за туширање и комплет за трим, скриен месинг туш тапа за тело со лична плоча за врнежи од дожд и рака на рака,

DEN 1813.76

SPECIFICATIONS Valve Material : Brass Shower Arm Material : Stainless Steel Shower Head Material : Engineering Grade Plastic, ABS Escutcheon Material : Stainless Steel Finish : Polished Chro

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.