• Ново
Меурче За Движење На TechWonder Со Две Тркала-Сино

Меурче За Движење На TechWonder Со Две Тркала-Сино

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Опис : Овој Пад На Двојното Тркало со Движење е дефинитивно одлична играчка што треба да ја оставите покрај вашето биро или кревет, за да имате на што да гледате и да се опуштите доколку сте под стрес. Светлите живописни бои на е забавно да се погледне и луѓето ја опишуваат како играчка за смирување на вашиот ум. Гледајте како капе полека, удирајќи во тркало и движејќи го. Дополнително, внатрешноста е нетоксична и незапалива, така што не мора да се грижите дали излевањето ќе ви наштети. Карактеристики : Пад На Двојно Тркало со Движење доаѓа во светла живописна боја, пријатна за окото. Играчката е одличен начин за одмор, особено кога имате тони работи на ум. Играчката е направена од цврста пластика, така што нема лесно да истекува. Дополнително, внатрешноста е нетоксична и незапалива Одлично за заминување во близина на вашето биро кога ви е здодевно, а исто така и луѓето ќе бидат фасцинирани од играчката. Содржина на пакетот : 1 х Движење Двојно Тркало Препорачана Возраст : 3+ ТОНИ ЗАБАВА. Одлична забава за деца и обично станува нивна омилена играчка, рацете надолу. Гарантирано ќе биде тони забава!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Оваа играчка е лесна за употреба и е подготвена за играње веднаш надвор од кутијата. ПРИФАТЛИВА. Устојутлет нуди најдобра вредност за најдобра цена, секој пат и оваа играчка ќе го направи вашето дете среќно без да инвестира богатство. НАСМЕЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ. Сакате да го насмеете вашето дете? Во Устојутлет нашите играчки се создадени имајќи го предвид детето. Затоа, насмејте ги денес со нашите најнови иновации во забавата. Устојутлет : БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ. USToy Outlet прави над 2000 + играчки за деца, вклучувајќи сѐ од s, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Затоа, купете од бренд на кој можете да му верувате. Купете Устојутлет и секоја играчка доаѓа со нашата 100% Забавна Гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лии - Светски Дуксери За Мажи Машки Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Боја Спојување на Звукот На Вратот Дуксери Со Врвки Блуза

DEN 463.84

Машки Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Боја спојување на Звукот На Вратот Дуксери Со Врвки Блуза Машк

Британците Направија Стерлинг Сребро Природен Рубин И Дијамант Женски вечност прстен големина опции-Големини На Располагање

DEN 4872.00

Овој Прекрасен прстен За Вечноста е поставен со три Природни Шарени Рубини и два Пенливи Бели Дијаманти

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.