• Ново
# 1 2 Дрво Завртка Филипс Рамна Глава Месинг Пк 100

1 2 Дрво Завртка Филипс Рамна Глава Месинг Пк 100

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ дел # : 0000-113240прицврстувач Тип : Дрво Завртка Филипс Рамна Глава Опис : #14 х 2 1/2"Дијаметар/Номинална Големина : #14 должина : 2 1/2"Систем На Мерење : Инчматеријал : Месинг : Обична Завршница (Без Позлата)Тип На Глава : Тип На Рамен Погон : Филипс Просечна Тежина На Парче : 0.0268000 фунти.Дрвените завртки се специјално дизајнирани за поврзување на дрво со дрво и обично бараат претходно дупчат дупки. Дрвените завртки обично имаат заострено тело, делумна нишка (каде што е практична, во зависност од големината и должината) и доаѓаат во различни типови на глава. Погледнете ја табелата со спецификации за целосни детали. Ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте не. СЛИКИТЕ СЕ РЕПРЕЗЕНТАТИВНИ ЗА ПРЕДМЕТОТ, НО НЕ СЕ ОД ВИСТИНСКАТА СТАВКА. Димензии на производот, завршница, ознаки на главата, должина на конецот, форма на печат или форма на фалсификување итн. може да се разликува од сликата. Производите гарантирано ги исполнуваат спецификациите на кои се произведени. Спецификациите овозможуваат толеранции во димензија и форма, кои можат да варираат од многу до многу.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина Дозвола Женски Плус Големина Краток Ракав Врвови Круг Вратот Солидна Повик Кошули Чипка Крпеница Блуза Црна ХХ

DEN 191.84

Женски Врвови Со Кратки Ракави Со Плус Големина Кружен Врат Цврсти Секојдневни Кошули Крпеница Од Тант�

Дете Момчиња Девојчиња Зимски Капут Мечка Уши Качулка Јакна Згусне Ветроупорна Топла Надворешна Облека Fall Зимски Капут Долна

DEN 799.68

Големина : 90 Препорачана Возраст : 1218 Месеци Биста : 70см / 27,56" Врвови Должина : 38см / 14,96" Големина : 100 Препор

Губотаре Чевли За Пешачење Жени Жени Се Лизгаат На Чевли За Трчање Нелизгачки Чевли За Одење Лесни Модни Патики Во Теретана,

DEN 1.33

Дами Мода Еднобојна Мрежа За Дишење Чипка До Меко Дно Рамни Секојдневни Спортски Чевли Интернационалис

Богатствата НА каролина CK8021 НАВЛАКА За ПЕРНИЦА Геј Гордост Љубов Раце Ткаенина Стандардна Навлака За Перница, Стандардна,

DEN 0.67

Богатствата НА каролина CK8021 НАВЛАКА За ПЕРНИЦА Геј Гордост Љубов Раце Ткаенина Стандардна Навлака за П�

Викерман 18 Полноќ Зелена Сјајна Купола Финалето. Овој долг финален украс додава длабочина и текстура на секој проект за украсување

DEN 943.68

Викерман 18" Полноќ Зелена Сјајна Купола Финалето Овој долг финален украс додава длабочина и текстура на

100V-240V AC До DC Конвертор на Енергија, 12v 6A Адаптер За Напојување Стабилен Влез На Напон Заштита Од Прекумерна Струја Заштита

DEN 182.08

100v240 V AC До DC Конвертор на Напојување, 12v 6 A Адаптер За Напојување Стабилен Влез На Напон Заштита Од Прекум

Арвбитана Доенчиња Девојчиња Симпатични Дуксери Ромпер Цветни Цртани Принтови Со Долги Ракави Onesie Новороденче Обични Боди

DEN 1.00

Бебе Девојка Падне Ромпер Цветни Долг Ракав Круг Вратот Цртан Филм Печатење Боди Новороденче Облека...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.