• Ново
Комплет За Преклопување На Вилер

Комплет За Преклопување На Вилер

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Скутирајте ги бурињата за да ги направите подобро и полесно да се чистат. Преклопувањето ги полира ознаките на алатот оставени во бурињата со пушки за време на производството. Традиционалното рачно преклопување е многу трудоинтензивно и бара рачно туркање на оловните голтки по отворот. Комплетот За Тркала ви овозможува да вградите оловни или јакни куршуми со абразивни и да ги испукате преку вашето буре. Преклопувањето е лесно како тркалање, оптоварување и пукање. Работи во се од старо .22 огнови до запоставени ловечки пушки. Работи на подобрување на сите, освен најгрубите досади. Резултатите во изгледот и перформансите можат да бидат изненадувачки. Комплетот вклучува : - Три тегли со висококвалитетни абразивни пасти-Две челични плочи за вградување-Комплетни упатства Комплет За Преклопување На Тркалата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дасајо Блуза Со Долги Ракави Плус Големина Жени Обични Долги Ракави Цврста Чипка В - Вратот Спојување Маица Нето Предиво Врвови

DEN 3.00

1.ЗА ДАСАЈО : Онлајн Модната Продавница ДАСАЈО е основана на 2012 година тоа е секојдневно нови пристигнув

Багиланое 1-5Т Бебе Девојка Еден Костими За Капење Деца Патент Раш Стража Кошули За Капење Брзо Суво Долги Ракави Кошула За

DEN 1.67

Дете Девојка Костими За Капење Сонце / Цвет Печатење Патент Со Долги Ракави Комбинезон Костими За Капењ

Женска Долна Облека Сет Дозвола Женска Мода Секси Долна Облека Халтер Чипка Солидна Секси Долна Облека Градник+Гаќи Сет Враќања

DEN 287.84

Женска Мода Секси Долна Облека Халтер Чипка Солидна Секси Долна Облека Градник+Гаќи Сет1.Ставете го ваш�

машки модни дуксери и јакна нацртаа Патент јакна графички патент дуксери Облека За Fall И Зима Улична Секојдневна Качулка

DEN 415.84

Продажба Поени1.Пол : Машки2.Деколте : Качулка3.Ткаенина : Руно4.Должина на ракавот : Долги Ракави Специфик�

Хемотон Пар Бања Тоалет Седиште Перница Цртан Филм Стил Леплива Бања Потопло Перат Здравје Тоалет Седиште Капакот На Капакот

DEN 0.67

Описр р дали се плашите од ладното тоалетно седиште, особено во студената зима? Дали сакате да го промен�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.