• Ново
Пајл Менс Дното Еластична Половината Панталони Врвка Панталони Слободно Време Џогер Салон светло зелена М

Пајл Менс Дното Еластична Половината Панталони Врвка Панталони Слободно Време Џогер Салон светло зелена М

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Висок Струк, Спортски Фитнес Панталони, Секојдневни Панталони На Плажа, Прави Панталони, Печатење Пердуви Долги Панталони Тип На Шема : Печатење Пердуви,Врвка За Влечење, Џебови Боја : Армиска Зелена, Каки, Темно Зелена, Небесно Сина, Сина, Кафеава, Светло Зелена, Светло Сина, Темно Сива, Сива, Бела, сина, црна (Опционална)Големина : S, M, L, Xl, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 30% Лен, 70% Памучна Должина : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : 30%Лен, 70% Памук. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни панталони на плажа, џебови долги панталони со врвки, долги панталони со пердуви во цврста боја, лабави секојдневни долги панталони, панталони со висок струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, летни панталони на плажа, панталони со врвки, еластични панталони долги на половината, џебови за одмор долги панталони, секојдневни и лабави.4. Мажите панталони за печатење пердуви се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа топла панталони е многу мека и удобна. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Врвки Еластични Половини Панталони, Обични Лабави Панталони, Летни Лежалки. Материјал-30%Лен, 70% Памук. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Еднобојни Панталони, Летни Панталони На Плажа, Врвки За Влечење Прави Широки Панталони Со Долги Нозе, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Одмор Панталони, Секојдневни и Лабави. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Thingга Мали Девојчиња Облека Деца Бебиња Девојчиња Тул Надуен Ракав Ребрести Маици Врвови Стп Кожни Врвки Шорцеви Облека Комплет

DEN 303.84

Големина : 90 Соодветна возраст : 1 Година Соодветна возраст до : 2 Години Биста : 54см / 21.3" Врвови Должина : 33�

Пејачки Ткаенини- Памук, Занаетчиско Ватирање, 44 Дворови Исечени, Со Завртка, Цврста Пејачка Сина, Ткаенина Од Прецртана

DEN 399.52

Додадете прскање боја на вашиот проект со нашите НОВИ ТКАЕНИНИ SINGER® 100% цврста памучна ткаенина Со Прсте

Машината За Притискање На Капакот На Часовникот Умира, Машината За Затворање Умира Суштинскиот Додаток Задоволува Различни Потреби

DEN 447.84

Види ги Покрие Притискање на Машина Умира, Ограничување Машина Умира од Суштинско значење Додаток Задо�

Гуреуи Мало Дете Бебе Девојчиња Без Ракави Без Грб Врвки Цвет Еластичен Костим За Капење Костими За Капење Бикини Детска Облека

DEN 367.20

Деца Девојки Бикини, Без Ракави Чипка Цвет Еластична Костим За Капење За Летна Плажа Совршено за децата

Шорцеви за алат за жени Секојдневен Моден Комплет Женски Шорцеви Комплет Шорцеви Со Елек Без Ракави Двослоен Цветен Принт Основен

DEN 0.67

Обичен Моден Комплет Женски Шорцеви Комплет Елек Без Ракави Врвни Шорцеви Дводелен Комплет Цветен Прин

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.