• Ново
Uxcell Градина Мистрија Градинарство Рака Лопата Алуминиумска Легура Трансплантација Алатка Со Длабочина Маркер Скала Пакет

Uxcell Градина Мистрија Градинарство Рака Лопата Алуминиумска Легура Трансплантација Алатка Со Длабочина Маркер Скала Пакет

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Градинарската рачна лопата е широко користена во градини, дворови, полиња со зеленчук, снежни полиња итн., и може да се користи за отстранување на снег, копање, плевене, трансплантација, олабавување на почвата, садење зеленчук, уредување итн. Одлично за љубителите на градинарството.Предности1. Алатката за градинарство е изработена од легура на алуминиум, висока цврстина, не е лесна за кршење, полирана површина, не е лесна за ' рѓа, издржлива.2. Designономскиот дизајн на пластична рачка може да го намали притисокот врз зглобот и раката. И рачката има удобна висечка дупка за лесно складирање.3. Дипломирани ознаки за лесно мерење на длабочината за поконзистентно садење или калемење.Инструкцијаостриот врв може да ја намали површината за контакт со почвата и да ја зголеми јачината на копање.ЗАБЕЛЕШКА : врвот е остар, ве молиме носете ракавици кога користите, за да избегнете гребнатини. Uxcell Градина Мистрија Градинарство Рака Лопата Алуминиумска Легура Трансплантација Алатка Со Длабочина Маркер Скала 3 Пакет Боја : Сребрен Тон, Жолта, Црна. Материјал : Алуминиумска Легура, Пластика. Вкупна Должина : 300 мм / 11,8 инчи. Димензии На лопата : 150 х 55 мм / 5,9 х 2,2 инчи (Л*В). Димензии на рачката : 132 х 28 мм / 5,2 х 1,1 инч(Л*Диа). Список за пакување : 3 парчиња х Градинарска Мистрија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Куки за дупки Двослојни Завеси За Затемнување + Мрежа Ѕвездени Шупливи Ѕвезди Завеса Соба Затемнување Ѕвездена Завеса Прозорец

DEN 335.84

Опис : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестерстил : Модерен?Големина : 100х200см / 150х200см / 200х200см (1

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.