• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Половина месечина Апстракт III“ платно уметност од Мелиса Аверинос

Трговска марка ликовна уметност „Половина месечина Апстракт III“ платно уметност од Мелиса Аверинос

Оценка на клиентот:
DEN 2601.60

Износ
Залиха

Уметник : Мелиса Averino Ssubject : Abstract Style : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има редови на сини полу-кругови во различни обрасци и големини. ГИКЕЛЕ (ЈЕЕ-КЛАЈ) е напредно печатење Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Трговска марка ликовна уметност „Половина месечина Апстракт III“ платно уметност од Мелиса Аверинос.

Карактеристики

Производи во категоријата

Acdelco Gm Оригинална Опрема Резервоар За Гориво Испраќање Единица Комплет Со Сензор За Ниво На Гориво И Пумпа Жица Темперамент

DEN 2.33

Ацделко Гм Оригинална Опрема Сензор За Ниво На Гориво е гмпрепорачана замена за оригиналните компонент

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.